Whatsapp 7/24 Çilingir (0543) 518 19 82 YOL TARİFİ AL
7/24 Anahtarcı & Çilingir Hizmetleri

Oto Uzaktan Kumanda

Oto Uzaktan Kumanda Servisi Aydın

Aydın oto uzaktan kumanda tamiratı için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Aydın merkezi de dahil olmak üzere; Efeler, Nazilli, Didim, Kuşadası, Söke ve diğer tüm ilçelerde hizmet veriyoruz. Ekibimiz, belirttiğiniz konuma kadar dakikalar içerisinde gelerek, uzaktan kumandanızın tamiratını gerçekleştirmektedir

Oto Uzaktan Kumanda Nedir?

Oto uzaktan kumandası, belirli bir mesafeden aracınızın merkezi kilit sistemini ve alarmını kolay ve hızlı bir şekilde kontrol edebilmenizi sağlayan bir kumanda sistemidir. Genellikle aracın anahtarına entegre edilmiştir.

Piyasada orta ve üst segment dahilinde ifade edilen araçların hepsinde uzaktan kumanda ile yönetim imkanı bulunmaktadır. Hatta yeni birçok araç modelinin bu kumandayı daha da geliştirmiş olduğunu ve sadece araç kapılarını merkezi sisteme entegre bir şekilde kapatıp, kilitlemekle ve alarmını kontrol etmekle kalmayıp aynı zamanda aracın camlarını da açma, kapama gibi ekstra işlevsellikler kazanmıştır.

Oto uzaktan Kumanda Nasıl Çalışır

Oto uzaktan kumanda nasıl çalışır bu aslında çok basittir. Yapmanız gereken tek şey bir tuşa basmaktır. Bu tuş, anahtarın başlık kısmında bulunur. Genellikle plastik malzemedir. Üzerinde araç ya da kapı kilidi görseli de bulunabilmektedir. Bu tuş vasıtasıyla uzaktan kumanda işlevselliğini kullanabilirsiniz ancak araç ile kumanda arasındaki mesafe önem teşkil eder. Çünkü kumanda pil ile çalışır ve eğer henüz yeni pil takılmışsa, çekme gücü de maksimum seviyede olduğundan, metrelerce mesafe olsa bile çalışacaktır. Ancak pilin azalması ya da kumandanın çeşitli nedenlerden dolayı zarar görmesi gibi durumlarda çekim gücü düşebilmektedir. Bu durumda kumandanın çalışabilmesi için araca daha da yakın olmanız gerekir.

Oto Uzaktan Kumandanız Bozulursa Bize ulaşın

Araç sahiplerinin yaşayabileceği en önemli sorunlardan birisi otomobil kumandasının bozulmasıdır. Böyle bir durumda gerektiğinde hızlı ve pratik bir şekilde aracı kitlemeniz imkansızdır. Kumandanın yüksek bir yerden düşmesi, sıvı ile temas etmesi, ezilmesi ya da pek çok farklı şekilde zarar görmesi durumunda artık işlevselliğini kaybetmesi durumu söz konusudur. Sizlere anında yeni bir kumanda temin etmeye hazırız. Aracınızın marka ve modeli ne olursa olsun, bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Oto Kumanda Uzaktan Kumanda Yedekleme Aydın

Aydın oto kumanda yedekleme hizmetimizden faydalanarak kumandanızın bir yedeğini alabilirsiniz. Bu sayede mevcut kumandanızın beklenmedik bir zamanda bozulması durumunda, elinizde bulunduracağınız diğer yedek kumandayı kullanabilirsiniz. İleri teknoloji ekipmanlarımız sayesinde kopyalama ve yedekleme işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Oldukça kısa bir sürede orijinal bir şekilde sizlere aracınızın oto kumandasını teslim ediyoruz. Acil durumlarda olabildiğince hızlı bir şekilde kopyalama işlemini gerçekleştiriyoruz. Üstelik sizlere bu hizmetimiz karşılığında olabilecek en makul seviyede fiyat teklifini sunuyoruz.

Aydında Oto Uzaktan Kumanda

Arabanızın bulunduğu konumu bizlere bildirerek kolay bir şekilde araba uzaktan kumanda tamiri hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Hizmetlerimizde zamanlamaya oldukça önem veriyoruz. Çünkü pek çok müşterimiz anahtarını bir an önce geri almak ve araçlarını kullanmak istiyorlar. Bu bağlamda hizmetlerimizi olabilecek kısa sürede tamamlıyoruz ve sizlere olabilecek en uygun fiyat teklifini sunuyoruz. Aydın merkez dahil olmak üzere; Söke, Didim, Kuşadası, Efeler ve diğer tüm ilçelerin de günün her saatinde hizmet vermekteyiz.

Güvenebileceğiniz firmamız yasal altyapıya sahiptir ve böylece güvenlik konusunda en ufak bir şekilde endişe duymazsınız. İşinin ehli olan personellerimiz, aracınıza en ufak bir şekilde hasar gelmeden, her türlü kilit sistemi ile ilgili sorunlarınızı giderebilir ayrıca aracınızın uygunsuz bir konumda olması durumunda da, yine firmamız ile iletişime geçerek araç kurtarma hizmetimizi talep edebilirsiniz.