Whatsapp 7/24 Çilingir (0543) 518 19 82 YOL TARİFİ AL
7/24 Anahtarcı & Çilingir Hizmetleri

Köşk Çilingir

Köşk çilingir anahtarcı, anahtar kopyalama, kilit tamiratı ve acil çilingirci ihtiyaçlarınız için arayabileceğiniz güvenilir bir firmadır. Personellerimiz ustalık belgesine sahip, günün her saatinde hizmet vermektedir. Özellikle de gece saatlerinde kırılan otomobil anahtarı, evde kalan anahtar ya da dışarıda kaybettiğiniz ev anahtarı gibi durumlar neticesinde ev, işyeri ya da otomobil anahtar, kilitleri ile ilgili yaşadığınız sorunlar can sıkıcı olur ve hızlı bir şekilde çözümlenmesi önem arz eder. İşte firmamız tam da bu aşamada devreye girer ve bizlerle iletişime geçtiğiniz zaman, personellerimiz sahip oldukları tam donanımlı özel aracı ile belirttiğiniz ev, işyeri veya araç konumuna kadar gelerek, gerekli işlemleri tam da yerine gerçekleştirir.

Firmamız uzun yıllardır Köşk genelinde hizmet vermekte olup, oldukça makul fiyatları ile de müşterilerinin her daim tercihi olan bir firmadır. Sizler de Köşk’te acil çilingir ihtiyaç talepleriniz için hizmet telefon numaralarımızı günün herhangi bir saatinde arayabilirsiniz.

Köşk adresinizi bizlere telefon açarak bildirebilir ya da konum olarak da atabilirsiniz. Tarafımıza, yaşadığınız kilit veya anahtar sorunu ile ilgili detaylı bilgi aktarımında bulunduğunuz takdirde sizlere tahmini bir fiyat teklifi sunabiliriz. Bununla birlikte kesin bir fiyat teklifi sunabilmemizin ancak sorunu gelip yerinde görmemiz ile mümkün olduğunu da ifade etmek isteriz. Konu ile ilgili daha fazla bilgi almak, personellerimizden acil çilingirci talebinde bulunmak, anahtar kopya, ev, iş ve oto anahtarları ile ilgili tüm işlemler için iletişime geçebilirsiniz.